arrow

Eczanem İçin Nedir?

Eczane eczacılarını doğrudan üreticilerle buluşturan, en uygun fiyat ve güvenilir ürünler sunan pazar yeridir. Daima eczanelerin taleplerine açık olan; güvenilir, temiz teslimat felsefesiyle hareket eder.

Biz Kimiz?

Yedi yeni mezun eczacı olarak  ‘eczanem için varız!’ dedik ve işe koyulduk! Son dönemde eczanede yalnız kaldığımızı derinden hissettik. Online platformların güç kazanmasıyla firma-eczane ilişkisini sürdürülebilir kılmak, ürüne, ürün bilgisine ve kampanyalara ulaşmak amacıyla kurulan pazar yeridir. Üniversite hayatımız boyunca edindiğimiz network ile güvenilir, sağlıklı tedarikçilere ulaştık. Satıcıdan direkt eczaneye ulaşan ürünleri www.eczanemicin.com’dan sunuyoruz. Eczaneler dışında satışımız yok ve hiçbir zaman olmayacak. Bizler en güvenilir bilgi içeriklerini ve ürünleri sunarken; siz değerli eczacılarımız ve eczane takım arkadaşlarımızın güvende ve sağlıkla danışmanlıklarını vermesi dileğiyle!

soru-isareti
01

Misyonumuz

Eczanede danışan profilinin isteyebileceği tüm ürünleri hızlıca sipariş imkanı ve eczaneye uygun ekonomik kampanyalarla sunmak, eczacının hizmet  yaklaşımını kolaylaştırmak.

02

Vizyonumuz

Eczanelerin değişen ihtiyaçlarına yönelik inovatif ve yenilikçi çözümler sunarak, OTC ve itriyat ürünlerin en güvenilir ve ekonomik kampanyalarla 26k eczanenin ilk tercih edilen pazar yeri olmak.

03

Değerlerimiz

Çözümlere ortak olarak; eczacı güveniyle, data analizi yaparak güvenilir ürünlerle yanınızdayız. ❤️

Ekibimiz

Sosyal Medya
Kreatif İçerik
Kurumsal İlişkiler
Kurumsal İlişkiler
Kurumsal İlişkiler

Çözüm Ortaklarımız