arrow

Eczanem İçin Nedir?

Ürünlerini internet üzerinden kolaylıkla ve uygun fiyata alan eczane eczacıları için otc ürün kategorisinde alımdan satışa kadar olan süreci yöneten, takip eden ve raporlayan teknolojik pazar yeridir.

Biz Kimiz?

İki yeni mezun eczacı ve bir eczacı adayı olarak ‘eczanem için varız!’ dedik ve işe koyulduk! Son dönemde eczanede yalnız kaldığımızı derinden hissettik. eczanemicin.com olarak da online platformların güç kazanmasıyla firma-eczane ilişkisini sürdürülebilir kılmak, ürüne, ürün bilgisine ve kampanyalara ulaşmak amacıyla kurulan pazar yeriyiz. Üniversite hayatımız boyunca edindiğimiz network ile güvenilir, sağlıklı tedarikçilere ulaştık. Satıcıdan direkt eczaneye ulaşan ürünleri www.eczanemicin.com’dan sunuyoruz. Bizler en güvenilir bilgi içeriklerini ve ürünleri sunarken; siz değerli eczacılarımız ve eczane takım arkadaşlarımızın güvenle ve sağlıkla danışmanlıklarını vermesi dileğiyle!

soru-isareti
01

Misyonumuz

Eczacının danışan profilini tanıyarak satabileceği ürün profiline eczanede yer vermek ve veriye dayalı danışmanlık sunmak.

02

Vizyonumuz

Eczanelerin değişen teknlojiye yönelik uyum sağlamasını kolaylaştırmak, inovatif ve yenilikçi çözümler sunarak; OTC ve itriyat ürünlerin güvenilir ve ekonomik kampanyalarla 26k eczanenin ilk tercih edilen veri odaklı pazar yeri olmak.

03

Stratejimiz

Çözümlere ortak olarak; eczacı güveniyle ve veri danışmanlığıyla samimi iletişim dilini benimseyen pazarlama stratejilerimizle yanınızdayız.

Ekibimiz

Kreatif İçerik
Kurumsal İlişkiler

Çözüm Ortaklarımız